kawa americana

kawa americana Inna metoda wykorzystuje octan etylu i to tylko zachowuje około 30% z EGCG, co oznacza, że ??herbata ma znacznie mniejsze działanie przeciw utleniające. Jeden niesamowity fakt o EGCG jest to, że jest 200% razy silniejsze niż witamina E w zwalczaniu wolnych rodników w organizmie. To wystarczający powód, aby chcesz mieć trochę tego niesamowitego przeciwutleniacz codziennie, prawda?

Jeśli proszą jest zielona herbata bezkofeinowa, to jestem pewien, że jesteś jednym z tych ludzi, takich jak ja, który kładzie duży nacisk na żyjących w zdrowy sposób. I tak, to ma znaczenie, co jeść i pić, jeśli chcesz być silne i zdrowe i czują się pod napięciem. Zielona herbata jest ważnym dodatkiem do codziennej systemu ochrony zdrowia, gdyż może to pomóc w utrzymaniu zdrowego poziomu cukru we krwi, wzmacniają układ odpornościowy, przyspiesza metabolizm i tak spalić niechcianego tłuszczu, by wymienić tylko kilka korzyści.

Może jednak okazać się ktoś, kto po prostu nie jest skłonny do podejmowania ryzyka związanego z dużymi dawkami kofeiny na co dzień i chciałby zdrową alternatywę.

Myślę, że może Cię zainteresować wiedzieć, że jest to bardzo zdrowa alternatywa dostępny w postaci ekstraktu z zielonej herbaty, który ma wszystkie zalety zielonej herbaty, ale jest o wiele łatwiejsze formy do połknięcia i może być mieszany z wieloma innymi ekstraktów ziołowych do przynoszą potężne tonik do walki i ponownie wyregulować te wszystkie zaburzenia równowagi, które mogą wystąpić z powodu swojej diety i stylu życia. Ta forma jest bezkofeinowa.

I jestem pewien, że jest bardzo zainteresowany, aby dowiedzieć się, że gdy ekstrakt z zielonej herbaty jest łączony z niektórymi innymi ekstraktami, jego właściwości lecznicze może być znacznie zwiększona. Synergia imbiru i kurkumy, na przykład efekt jest taki, że przeciwutleniacze zielonej herbaty jest zwiększona i jego wchłanianie znacznie się poprawiła.

Artykuł dzięki: