kawa hausbrandt

Czy Halo Reach najlepszy Halo Game Data Znajdź się w mój Xbox 360 Game Review

Kiedy usłyszałem Halo REACH będzie prequel Byłem zaskoczony, co najmniej. Jestem wielkim fanem gier Halo i nie sądzę Bungie może poprawić Halo 3, niestety myliłem. Halo Zasięg został stworzony od podstaw, więc jest całkiem inna do Halo 3. Jeśli jesteś fanem Master Chief będziesz smutny, aby usłyszeć, że nie grasz w nim, ale w rzeczywistości grasz jako równie chłodnym Spartan, "Noble 6" jest częścią szlachetnego zespołu, który jest określony zniszczyć przymierze i zapisać planety Reach.

Bardzo podobała mi się kampania, gra Gra wydaje się świeże i nowe możliwości obronnych i karabiny to daje zupełnie nowe doświadczenie w porównaniu do Halo 3. Otrzymasz również szansę na lot w przestrzeni ... wiem, byłem w szoku także. Masz szansę na lot "Sabre", który ma dwa rodzaje armat, tego trzeba namierzyć The Banshees / fantomów, a następnie strzelać, a drugi jest bardziej automatyczne przytrzymaj rodzaj wyzwalania i spray z armaty, pojazd jest zadziwiająco proste w użyciu. Znalazłem tę misję tak zabawne, jak w ostatniej misji na Halo 3, to jest taki, który można po prostu przerobić cały czas i nigdy nie znudzi.

Słyszałem wiele złych rzeczy mówi się o wielu graczy, z których większość jest z Call of Duty chłopcy fan mówiąc: "To jest dokładnie taka sama jak Halo 3, ale z różnych map" .. Wszystko, co mam do powiedzenia, że to nie zasługują już opinię. Halo Reach widziałem tylu zmian od Halo 3, pojawiają się nowe możliwości pancerz, który po tym, jak grał z nimi przez jakiś czas nie można sobie wyobrazić bez nich grać halo. Moim głównym problemem jest decyzja, aby zastąpić BR z DMR. Bitwa karabin trwało cztery strzały wybuchu pożaru zabijać i wrogiem gdzie DMR to pojedynczy strzał karabin, który trwa pięć strzałów do zabicia wroga, zawsze wydają się być w stanie umieścić je na jednym zdjęciu, to tylko ostatni strzał, że kłopoty ja przypuszczam, że to tylko kwestia przyzwyczajenia do niego.

Artykuł dzięki: