kawa davidoff

kawa davidoff

Dlaczego cena ropy upuszczenie

W czerwcu, cena baryłki ropy spadła do ośmiu miesięcy nisko, co skłoniło nadzieję wzajemności w pompach paliwowych na całym świecie.http://elektrotechmed.com/wypozyczalnia-koncentratorow-tlenu/ Wcześniej, w 2012 roku, ropy Brent osiągnęła 121 $ za baryłkę, krótkie z rekordową cenę $ 145, ale nadal jest wysoka w stosunku do roku. Więc co spowodowało cena spadnie do mniej niż 100 $ w mniej niż cztery miesiące?stomatolog-wielun.pl Ten artykuł zbada przyczyny.

Podobnie jak w przypadku wszystkich towarów, cena ropy jest związana z podażą i popytem, ??przy produkcji w oparciu o potrzeby i wymagania. Jeżeli wymóg oleju wzrasta na całym świecie, więc jego cena. Dlatego cena ropy spada przede wszystkim dlatego, że nie jest tym samym zapotrzebowanie na nią, ponieważ nie było wcześniej w tym roku, pozostawiając trochę z nadwyżką.

Pomimo obaw inwestorów w zdolność Europy do osiągnięcia porozumienia w sprawie przyszłości strefy euro, jedyną winą nie można układać prostopadle do drzwi Europy i jej stale rosnącą górę długu. dane gospodarcze ze Stanów Zjednoczonych i Chin był słaby, co przyczyniło się do światowych obaw wśród handlowców. Arabia Saudyjska wzrosła również produkcja ropy naftowej, co oznacza, że ??świat jest teraz produkujących górę o 91 milionów baryłek ropy naftowej dziennie. Jak zwiększoną podaż na całym świecie jest obecnie przewyższa ceny popyt będzie nieuchronnie spadać.

Pomimo tego, że problemy w Europie nie mogą być ignorowane jako pierwotna przyczyna spadku oleju w wartości ze wszystkich rynkach aktywów jest negatywnie. Jak zaufanie w Europie pozostaje na niskim poziomie, popyt na ropę naftową inwestora będzie naśladownictwa. Podwójnie przykre niskiego zaufania konsumentów w USA, obok niskiego wzrostu gospodarczego w Chinach, został pośpiesznie ten spadek i wzrost uwagę na jego cenę oraz wpływu to mieć.

Ten spadek cen ropy naftowej będą miały efekt domina dla wielu różnych produktów, w tym cen benzyny i oleju opałowego. Jest to zabytkowy lag od trzech do czterech tygodni między cenami ropy zrzucie i spadku cen na stacjach benzynowych, co oznacza, że ??kierowcy na całym świecie wkrótce stanąć do świadczeń. Olej opałowy jest wytwarzany w procesie rafinacji ropy naftowej, co oznacza, że ??jego cena spadnie zgodnie z ceną hurtową naftowego.

Obok oleju opałowego i benzyny, produkcja nafta, olej napędowy, rozpuszczalniki, propanu i parafiny wszystko będzie wpływać na spadek ceny baryłki ropy.

Damian Carvill pisze przede wszystkim o ceny oleju opałowego i ściśle współpracuje z cenami paliwa lotniczego w Wielkiej Brytanii.

Artykuł dzięki: