kawa zielona

kawa zielona Najlepszą formą koenzymu Q10, aby uzupełnić nazywa ubichinol.kondensator tlenu Ta forma jest łatwo wchłaniany i znacząco zwiększa stężenie we krwi.

Proponuję przy 200 mg / dzień ubichinol koenzymu Q10.

4. pirydoksamina

Formularz pirydoksamina witaminy B6 chroni białka organizmu z glikacji. Cukru (glukozy) we krwi może wiązać się z białkami, a zwłaszcza wtedy, gdy poziom we krwi jest wysoki. Wiązanie to powoduje powstawanie patologicznych białek, które gromadzą się z upływem czasu i przyczyniają się do niektórych objawów starzenia się.

Badania naukowe wskazują, że jeśli chcesz, aby chronić organizm przed glikacji, składniki odżywcze, które pomagają zapobiegać powstawaniu AGE może być korzystne. Najnowszych informacji wynika, że ??pirydoksamina może być to również bardzo pomocne w zapobieganiu powstawaniu tych starzenia cząsteczek.

W rzeczywistości, jeden wybitny lekarz Antiaging pirydoksaminy opisane jako "najsilniejszy naturalny środek do hamowania powstawania AGE". Poprzez zapobieganie powstawaniu wiek i działa jako koenzym w reakcjach chemicznych, może pirydoksamina wspierania zdrowego nerwów, oczu, układu krążenia i nerek.

Proponuję przy 50 mg / dzień pirydoksamina.

I praktykować medycynę integracyjną. Moim celem jest stworzenie innowacyjnych zapobiegania chorobom i leczenia strategie przewlekłych chorób związanych z wiekiem.

Zapraszam na moją stronę internetową, innowacyjny Dieta cukrzycowa. Mam kilka pomysłów na innowacyjne pokonując cukrzycę, które chcę się z wami podzielić.

Artykuł dzięki: