kawa dzialanie

kawa dzialanie

Daj sobie wiosenne porządki - Uporządkuj Your Mind

Daj sobie Clean spring

wypożyczalnia samochodów warszawa tanio

Czy wiesz, że bałagan w domu, mówi coś o bałagan w swoim sercu i umyśle? Czy zbierania kurzu i marzenia? Czy Twój salon lustro bałagan Ci ukryć przed samym sobą? Zobaczmy, co powinno być nagłaśniane i ponownie umieszczony w swoim życiu w tym artykule.

Twoje codzienne życie jest odbiciem swojego wewnętrznego świata. Wiedząc o tym, że to bardzo ciekawy zbadać stan swojego domu. Przyjrzyj się bliżej w domu i próbują połączyć swoje pokoje i obiekty w nich stanu fizycznego, psychicznego, duchowego i emocjonalnego zdrowia. Czas na wiosenne porządki?

Pozwól mi zaoferować rękę z kilkoma końcówkami czyszczącymi:

kawa dzialanie

1. Jaki obszar jest bałagan?

Można udać się do każdego pomieszczenia w domu, by sprawdzić, co krzyczy "Muszę czyszczenia teraz!" lub jeśli znasz swój dom, po prostu zamknąć oczy i można wyobrazić sobie sypialnię, gdzie zawsze potykam się stosy ubrań i wyposażenia kuchni pełne brudnych talerzy i filiżanek. Jeżeli kilka pokoje są bałagan, wystarczy wybrać jeden zaniedbany miejsce, które frustruje cię najbardziej. Jeśli nie obchodzi, że to pomieszczenie lub obszar, w domu jest bałagan, wybrać konkretny punkt, że frustruje cię. Bałagan nie jest dobre lub złe, to tylko miejsce dla ostrości, jeśli czujesz, że nie powinno być bałagan.

2. Co to obszar przypominać?

Po wybrał obszar, który najwyraźniej potrzebuje dużego zamiatać, poświęć chwilę i zadać sobie pytanie: "Co znaczy to miejsce lub obszar w moim domu mają?". Na przykład: Twoja kuchnia może być miejscem dla karmienia, towarzyskich czy może czuć się bezpiecznie. Twoja łazienka może przypominać miejsce na relaks, odświeżyć się i być kreatywnym. Każdy obszar będzie miał inną etykietę dla każdego człowieka, nawet jeśli mieszkają w tym samym domu.

Artykuł dzięki: http://polpak.org/sloje/