kawa ekologiczna

kawa ekologiczna

Cuisinart EM100 Espresso Maker weryfikacja

CUISINART EM100 ekspres do kawy jest popularnym wyborem wśród koneserów kawy, którzy chcą wspaniałe espresso z atrakcyjnego i łatwego w obsłudze urządzenia. Jednak przy tak szeroki asortyment ekspresów do wyboru, każda z różnych wzorów, funkcji i poziomów automatyzacji, wiedząc, czy Cuisinart EM100 jest najlepszy ekspres do kawy w kuchni może być trudne.wynajem samochodu warszawa

O Espresso Maker Cuisinart EM100

CUISINART EM100 jest pompa ekspres do kawy, który wykorzystuje potężne pompy 15 bar tworzyć presję. W przeciwieństwie do pary lub dźwigni / espresso tłokowe, pompy zasilane urządzenia, takie jak EM100 mają tę zaletę, że jest szybki i silny ze zdolnością do produkcji wysokiej jakości espresso. Jednak, są one często większą objętość niż w przypadku innych konstrukcji i zwykle droższe.

CUISINART EM100 ma wysoki poziom automatyzacji dzięki czemu jest łatwa w obsłudze i idealny dla każdego, kto chce wspaniałą kawę za każdym razem, przy minimalnym wysiłku. Może on być stosowany do wytwarzania szerokiej gamy napojów gorących, takich gorąca czekolada i kawa, oraz espresso, cappuccino i latte.

Kluczowe funkcje Cuisinart EM100:

- Warzy się do dwóch filiżanek naraz albo z ziaren kawy mielonej lub prostych służyć espresso (ESE) strąków

- Wydajna pompa 15 bar dla dobrego ekstrakcji espresso

- Duży 53 uncji wyjmowany zbiornik, który może zawierać tyle, aby około 25 strzałów

- płytowy w górnej części urządzenia, aby utrzymać szklanki ciepłego

- Spienianie kubek i dyszę ze stali nierdzewnej pozwalają dokonać latte lub cappuccino oraz espresso

- Łatwe czyszczenie tacy ociekowej i pokrywa

Ważne uwagi

Aby zdecydować, czy Cuisinart EM100 jest dobrym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb espresso, następujące uwagę należy brać pod uwagę:

Plusy:

- Wygląd

Wykończenie ze stali nierdzewnej, czarne plastikowe akcenty i stylowy wygląd nadają EM100 elegancki i profesjonalny wygląd, który wygląda świetnie w nowoczesnych kuchniach.

Artykuł dzięki: