kawa etiopska

kawa etiopska

Informacje na temat Call of Duty Black Ops - The Best Game of the Year

https://www.flasz.pro/46-torby-bawelniane-z-nadrukiem-logo

Czy jesteś prawdziwym fanem pierwszy FPS? Kochasz Call of Duty serii gier? Cóż, ta gra została wykonana dla Ciebie. Mnóstwo informacji na temat Call of Duty Black Ops zostały pływających wokół internetu przez kilka miesięcy w oczekiwaniu na tej wersji przeboju. Około rok temu, Call of Duty: Modern Warfare 2 został zwolniony do mas zarówno krytycznym i handlowym uznanie. Gra na różnych systemach - PlayStation 3, Xbox 360, PC, Wii i Nintendo DS - Rekordy z pre-zleceń i całkowitej sprzedaży w tak krótkim czasie. W ubiegłym roku, gracze zostały rozrywkę i uzależniony od krótkiej, ale słodkim kampanii dla jednego gracza, a zwłaszcza bardzo poszukiwane trybów multiplayer internetowych. Godzin na rozgrywki zostały wlewa się do tego ostatniego, co Modern Warfare 2 jedną z najczęściej granych gier online, aż do dnia dzisiejszego.

kawa etiopska

Jednakże, pomimo dużej liczby sprzedaży i opinii opowiadania o Modern Warfare 2, informacji pre-order na Call of Duty Black Ops pokazuje, że przerósł swojego poprzednika już mniej niż tydzień aż do jego uwolnienia. Dlaczego gracze szaleją w tej grze? Czy to nie jest "po prostu kolejna gra FPS"? Załóżmy, nurkować w jego różnych funkcji, aby zobaczyć, dlaczego:

kawa etiopska

Doświadczenie Cinematic Single Player

Call of Duty serii ustawił poprzeczkę, jeśli chodzi o kinowego doświadczenia FPS. Początkowo gry z tej kategorii były o bieganiu i strzelaniu do tego miejsca. Należą do nich takie klasyki jak oryginalny Doom, Duke Nukem 3D i Unreal Tournament. Następnie z Call of Duty, twórcy gry zaprojektowane w taki sposób, że są w pełni zanurzony w doświadczenie na polu bitwy. To jak jesteś tam tuż obok swoich towarzyszy, jak pociski są przejeżdżające obok ciebie, a ty pracujesz nad bezpieczeństwem.

Artykuł dzięki: