kawa fusiasta

kawa fusiasta Wypalanie broni na wrogów czuł się jak real deal, jak czuł strachu, myśląc, będzie towarzyszyła każdej chwili. Tylko nieliczni deweloperzy tam może stworzyć takie doświadczenie.

Naprawdę czułem emocje dotyczące kumplami skład, jak gdyby byli prawdziwi ludzie w swoim życiu. To nie było aż przerwał grę i było już po wszystkim, że przypomniał sobie, co było jak rzeczywistość. I to właśnie Call of Duty zawsze osiągnąć zespoły z każdej iteracji serii. Chcesz poczuć, jak to jest być w linii ognia?

A kiedy kampania dla jednego gracza jest skończona, rzeczy nie kończy. Jest nawet większą wartość powtórka jak nowsze i trudniejsze poziomy trudności kampanii są odblokowane, więc można na nowo poczuć grę w taki sposób, że nie miał wcześniej.

Online Addiction

kawa fusiasta

Wartość powtórka nie tylko zatrzymać tam obaj. To właśnie tryby multiplayer są przeznaczone. Chociaż istnieje wiele sposobów można skonfigurować gry multiplayer z kumplami nieaktywny przez myślą dzielony, nic wieńczy doświadczenie multiplayer online. Jak wielu z was doświadczyło z pierwszej ręki z Modern Warfare 2 i innych poprzednich edycjach serii Call of Duty, nie tylko coś, co utrzymuje graczy wraca po więcej. To sprawia, że ??długie godziny zabawy, więc naprawdę nie dostać najlepszy każda zainwestowana złotówka z tej gry. Jest to z pewnością warte więcej niż cena tag $ 60.

Oczywiście, nie są zwykle za darmo dla wszystkich trybach deathmatch i zespołowych, że wyrośli korzystających z tych wszystkich latach, ale nowe informacje o Call of Duty Black Ops pokazuje, że istnieją nowe sposoby, aby ustawić tę grę Oprócz wszystkich cookie- Cutter FPS tam. Istnieje tylko tyle rund Halo można grać.

Tym razem, zamiast niwelacji zdobywając doświadczenie jak w Modern Warfare 2, Black Ops zarobić walucie "za pobraniem" Punkty w grze wygrywając mecze i ukończenie różne wyzwania.

Artykuł dzięki: